Norfolkinterrierikasvattajat

Oheiset kasvattajat ovat rotuyhdistyksen jäseniä. Rotuyhdistys ei vastaa kasvattajiensa toiminnasta.

Tärkeää tietoa pennunostajille

Binacan

Sari Pirilä
Kankaanpää
040 511 2105
kennelbinacan@gmail.com
Nettisivut

Catastrofe’s

Stina Selen
Orimattila
050 543 7007
stina.selen@luukku.com

Cobbybuddies

Ursula Johansson
Järvenpää
045 2634636
cobbybuddies@gmail.com

Donut’s

Piia Saarela
Kouvola
040-5719 338
donuts.terrier@hotmail.com

Dustcake

Sanna Julku
Saimaanharju
050 527 7515
sannajulku@hotmail.com

Fairy Fountain’s

Piia Vuorela
Kankaanpää
044 734 8668
piiateresa@gmail.com

Fantabulous

Kaarina & Paula Valakari
Helsinki
09 308 036
paula.valakari@kolumbus.fi

Glamorly

Antti Hokkanen
Petäjävesi
040 5312 491
glamorlykennel@outlook.com
Nettisivut

Happylandian

Ida Holopainen
Kotka
044 9888 554
kennel.happylandian@gmail.com
Nettisivut

Heilurihännän

Kirsi ja Asko Nieminen
Saarentaus
0400 641 866
kirsi.nieminen@metos.com
Nettisivut

Hooligan

Arja Koskelo
Turku
0400 225 926
kennel.hooligan@gmail.com

Sari Juuti
Helsinki
040 5805807

Karloon

Tanja Seiloo ja Ira Karvo
Kangasala
Tanja: 050 555 7558 
Ira: 050 912 1156
tanja@karloon.fi
ira@karloon.fi
Nettisivut

Karlux

Eija Johansson
Singsby
040 5552972
karluxkennel@gmail.com
Nettisivut

Mainly

Mari Taipale
Kouvola
040 8204015
kennelmainly@gmail.com

Meryfield’s

Taina Palve
Vesanka
0400 413640
tainams@yahoo.com

NONSEQUITUR

Nina Kallberg
Rajamäki
040 536 2641
kallbergn@gmail.com

Norchid

Tarja Kalme
Espoo
040 539 3935
tarja.kalme@gmail.com

Pihlajapirtin

Terhi Helaja
Kotka
050 536 9295
pihlajapirtin@gmail.com

Porrigito

Marja Salminen
Turku
050 5985 220
porrigito@gmail.com

Riihimoision

Tarja Lätti
Valkola
040 7315 703
tarja.latti@gmail.com

Tappuraface’s

Jaana Harmoinen
Järvenpää
050 405 0826
tappuraface@gmail.com
Nettisivut

Wanasay’s

Vilma Vestelin
Tampere
0400 245139

vilma.vestelin@gmail.com
Nettisivut